Magyar

Regisztráció

Elfelejtett jelszó
Pozició Munkavégzés helye Munkavégzés ideje
Festő Újszentiván, Szigeti út 15. H-P, 6:15-14:45
Betanított munkás (megváltozott munkaképességű) Újszentiván H-P
Betanított munkás Újszentiván H-P 6:15-14:45
CNC gépkezelő Újszentiván, Szigeti út 15. H-P, 6:15-14:45
Élzáró gépkezelő Újszentiván H-P, 6:15-14:45
Lapszabász Újszentiván H-P, 6:15-14:45

CNC gépkezelő

A Faktum Bútor Kft. újszentiváni bútorgyártó üzemébe keressük

CNC gépkezelő munkatársunkat

Cégünk 25 éve stabil alapokkal rendelkezik, piacvezető a gyermekbútorok gyártása és forgalmazása terén. Tevékenységünk fókuszában a minőség és a praktikus gondoskodás áll, ezért munkájára igényes, pontosan dolgozó CNC gépkezelő munkatársat keresünk korszerű gépekkel felszerelt üzemünkbe.

Feladatok:

·         meghatározott munkafolyamatok elvégzése (CNC gépkezelés, gép önálló beállítása)

·         időszakos, egyszerű karbantartási feladatok elvégzése

·         munkabiztonsági követelmények betartása

·         a munkaterületen rend és tisztaság fenntartása

Elvárások:

·         Szakirányú végzettség vagy gyakorlat hasonló területen

·         Önálló, precíz munkavégzés betanulás után

Amit kínálunk:

·         Családias cégkultúra, megbecsült munkatársak

·         Hosszú távú munkalehetőség

·         Biztos kereset

·         Alapos betanulás munkatársi segítséggel, fokozatos felelősségvállalással

Munkavégzés helye: Újszentiván (Szőregtől 1-2 km)

Munkaidő: teljes munkaidő

Jelentkezni az iroda@faktumbutor.hu e-mail címre küldött önéletrajzzal. További információk kérhetőek a 62/577-510-es telefonszámon.