Magyar

Regisztráció

Elfelejtett jelszó
Pozició Munkavégzés helye Munkavégzés ideje
Festő Újszentiván, Szigeti út 15. H-P, 6:15-14:45
Betanított munkás (megváltozott munkaképességű) Újszentiván H-P
Betanított munkás Újszentiván H-P 6:15-14:45
CNC gépkezelő Újszentiván, Szigeti út 15. H-P, 6:15-14:45
Élzáró gépkezelő Újszentiván H-P, 6:15-14:45
Lapszabász Újszentiván H-P, 6:15-14:45

Festő

Faipari felületkezelő, festő munkatársat keresünk

A Faktum Bútor Kft. újszentiváni telephelyére

Cégünk stabil alapokkal rendelkezik, 25 éve piaci szereplő gyermek- és ifjúsági bútorok gyártása és értékesítése terén. Tevékenységünk fókuszában a minőség és a praktikus gondoskodás áll, ezért szakmai tapasztalattal rendelkező festő munkatársat keresünk üzemünk festőműhelyébe.

Feladataid:

  • Alkatrészek festésre történő előkészítése, javítás, csiszolása
  • Alapozás és festés szórópisztollyal, polírozás
  • Anyagmozgatás a munkaterületek között
  • Munkatársakkal, társterületekkel való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Precíz, hatékony munkavégzés

Előny:

  • Szórópisztolyos festésben való jártasság

Amit kínálunk:

  • Családias cégkultúra, megbecsült munkatársak
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Biztos kereset
  • Alapos betanulás munkatársi segítséggel, fokozatos felelősségvállalással

Munkavégzés helye: Újszentiván (Szőregtől 1-2 km)

Munkaidő: teljes munkaidő