állásajánlat

Cégünk közel 30 éve stabil alapokkal rendelkezik, piacvezető a gyermekbútorok gyártása és forgalmazása terén.

Munkatársat keresünk raktáros munkakörbe:

Feladatok:

  • az üzem ellátása gyártáshoz szükséges alapanyagokkal
  • késztermékek összekészítése, raklapozása, kamionra rakodása
  • bevételezések, kiadások vezetése
  • szállítólevelek készítése
  • raktári nyilvántartások, kimutatások elkészítése
  • leltározás

Elvárások:

  • Targoncavezetői engedély és gyakorlat
  • Önálló, precíz munkavégzés betanulás után

Amit kínálunk:

  • Családias cégkultúra, megbecsült munkatársak
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Biztos kereset, kezdő bér után bérlépcső lehetősége
  • Alapos betanulás munkatársi segítséggel, fokozatos felelősségvállalással

Munkavégzés helye: Újszentiván (Szeged-Szőregtől 1-2 km)

Munkaidő: teljes munkaidő

Munkavégzés ideje: H-P, 6:15-14:45

Jelentkezni lehet a hr@faktumbutor.hu e-mail címre küldött bemutatkozással vagy önéletrajzzal és a betölteni kívánt munkakör megjelölésével.

További tájékoztatás kérhető: +36-20/3408353

Pozíció:

Festő-csiszoló részlegünkbe festőautomata gépkezelőt keresünk.

Feladatok:

festőgép kezelése (betanítás után)

anyagmozgatás és kapcsolattartás a munkaterületek között

Előny lehet:

szórópisztolyos festésben szerzett tapasztalat

szakirányú végzettség

két komponensű anyagok használatában való jártasság (autófényező tapasztalat)

A hr@faktumbutor email címre küldött bemutatkozással vagy önéletrajzzal.

Cégünk 30 éve stabil alapokkal rendelkezik, piacvezető a bababútorok gyártása és forgalmazása terén. Tevékenységünk fókuszában a minőség és a praktikus gondoskodás áll, ezért munkájára igényes, pontosan dolgozó asztalos szakembereket és faipari gépeket kezelő asztalossegédeket várunk csapatunkba.

  • Utazási támogatás

Munkavégzés ideje: hétfőtől péntekig 6:15-14:45

Jelentkezni lehet a hr@faktumbutor.hu e-mail címre küldött bemutatkozással vagy önéletrajzzal és a betölteni kívánt munkakör megjelölésével.

További tájékoztatás kérhető: +36 30 3408353

Megváltozott munkaképességű munkatársak is foglalkoztatunk

Cégünk közel 30 éve stabil alapokkal rendelkezik, piacvezető a gyermekbútorok gyártása terén. Újszentiváni üzemünk több területén is lehetőség nyílt a megváltozott munkaképességűek foglalkoztatására. Az egészségi állapotnak, teherbírásnak és az előző munkatapasztalatoknak megfelelően a következő könnyű fizikai munkák végezhetőek 4, 6 és 8 órában egyaránt:

  • karbantartás
  • tisztítás, csiszolás
  • csomagolás előkészítési munkálatok, szerelvény csomagolás
  • faüzemi betanított munkák: tipli húzás, brikettálás
  • egyéb betanított munkák

  • Biztos kereset

Munkaidő: teljes vagy részmunkaidő

Jelentkezni lehet a hr@faktumbutor.hu e-mail címre küldött bemutatkozással vagy önéletrajzzal, a tárgy mezőben kérjük feltüntetni a REHAB jeligét.

Elem hozzáadva a kosárhoz.
0 elemek - Ft
Faktum